14.09. – DV1 – Tonček balonček

Enota Tonček je odprta! V svoje igralnice smo povabili naše otroke in sprejeli smo nekaj novih članov pod svoje okrilje. Starejši otroci so odšli v skupino drugega starostnega obdobja, mi pa smo sprejeli nove najmlajše novince.

Prve dni v septembru smo izkoristili za igro na igrišču, tudi za uvajanje novincev. V igralnici smo raziskali na novo postavljene kotičke ter se posvetili polnim policam igrač.

Veliko časa se zadržujemo na igrišču, saj nam mesec september pošilja še tople sončke žarke.

V prvem tednu septembra smo že praznovali prvi rojstni dan našega dečka. Voščili smo mu vse najboljše, skupaj smo peli in plesali ob pisanih balonih.

Dve deklici sta se že navadili na našo dnevno rutino v vrtcu, otroci so ju z veseljem sprejeli. Včeraj sta se nam pridružila še dva najmlajša člana, v mesecu oktobru pa pričakujemo še enega dečka. Še malo, pa bo naša skupina Tonček 1 izpopolnjena 🙂

Vzgojiteljici Sanja in Danijela