PRISOTNOST OTROK V VRTCU V MESECU JUNIJU 2020

Spoštovani starši

Tudi drugi teden ponovnega odprtja vrtca je potekal umirjeno in brez težav. Število prisotnih otrok je v tem tednu nekoliko zraslo. Pričakujemo, da bo naslednji teden še naraščalo.

Je pa v Državnem zboru tik pred sprejetjem III. del interventnega zakona, po katerem naj bi bili tudi v juniju starši oproščeni plačila vrtca, če bo otrok doma. Vendar POZOR, oprostitev plačila naj bi veljala le za primere, ko je otrok odsoten vse od 18. maja naprej. Dokončno bo znano, ko bo zakon sprejet.

Informacij o tem, v kolikšni meri se bodo v nadaljevanju zmanjševali zdravstveni ukrepi, še nimamo. Ker pa zaenkrat še veljajo, moramo tudi za naslednji teden zbrati število otrok, ki bodo obiskovali vrtec. Kot je bila praksa že do sedaj, vas bodo glede prijav obvestile vaše vzgojiteljice.
Otroci, ki se vračajo na novo, bodo morali imeti podpisane IZJAVE o zdravstvenem stanju.

Takoj naslednji teden pa bo potrebno zbrati prijave še o poletnih rezervacijah otrok

Do takrat pa lep pozdrav in hvala za razumevanje.

Datum:28.5.2020

Uprava Vrtca Krško

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost