DV2 – 10.10. 2018 – PRAZNUJEMO S STRELO MCQUEEN

S pripravami smo začeli že zjutraj, ko smo igralnico spremenili v cestišče. Otroci so se trudili ustvariti vzdušje kot ga poznajo iz risanke Avtomobili. Kmalu smo se vsi počutili kot na kakšni pravi avtomobilski dirki. Avtomobili, ki so jih otroci prinesli od doma so švigali v vse smeri. Ugotovili smo, da se moramo dogovoriti o cestno – prometnih predpisih. Razdelili smo se v dve skupini, in sicer na tiste, ki vozijo po desni in tiste, ki se vozijo po levi strani cestišča. Uredili smo tudi parkirne prostore in cestne znake.

Ko so se avtomobili utrudili, smo jih parkirali na ustrezno mesto, sami pa začeli z rojstnodnevno zabavo. Veliko smo plesali, peli in se tudi sladkali s torto, ki jo je slavljenka z izbranimi otroki pripravila za pogostitev.

Zapisala Zala Jazbec, dipl. vzg.