9. 2. 2019 – C9 – Kulturni teden

Ta teden je bil pri nas kulturno obarvan. Pogovarjali smo se o našem največjem pesniku, dr. Francetu Prešernu ter prebirali Povodnega moža.

Ogledali smo si igrano predstavo Tri muce v izvedbi staršev 8. skupine. Starši so se res zelo potrudili in izpeljali še eno odlično predstavo.

Skupaj z ostalimi skupinami našega trakta smo se pripravljali na nastop ob Kulturnem dnevu. Po končani »generalki« smo odprli vrata naše igralnice ter se ob igri po družili z našimi prijatelji iz 10. skupine.

Teden smo zaključili z glasbo. Skupaj s skupinami trakta 2b zgoraj smo pripravili nastop ob Kulturnem dnevu. Ob začetku našega druženja smo prisluhnili slovenski himni, nato pa smo drug drugemu zapeli različne pesmi. Prijatelji so nam zapeli različne ljudske pesmi, mi pa zimske. Ob koncu smo vsi skupaj še zapeli pesem o prijateljstvu.

Otroci C9 z Anito, Alenko in Saro

Zapisala: Anita Planinc, dipl. vzg. pred. otrok