31.12.2019 – C2 – PRAZNIČNI DECEMBER

Mesec december je čas, ko vsi pričakujemo obisk treh dobrih mož. Dva od njih vsako leto obiščeta še otroke v vrtcu. Najprej nas je obiskal Miklavž, ki je skrivnostno nastavil darila v igralnici. Otroci so se razveselili zobnih krtačk, pomaranč in suhega sadja. Nekaj dni za njim pa se je oglasil še dedek Mraz. Za našo igralnico je pripravil veliko lesenih vstavljank, ki so se jih otroci zelo razveselili. Dobili smo raziskovalni – povečevalni lonček, igro spomin in krede. V tem prazničnem decembru smo pripevali pesmi o zimi in dedku Mrazu, plesali ob zvokih pevke Damijane, se družili in igrali s prijatelji iz C1. Ustvarjali voščilnice za družine, pekli piškote za srečanje s starši, praznovali rojstne dni decembrčkov, risali, gnetli, gradili in se veliko crkljali. Ob koncu leta pa  je napočil še čas za družino in prijatelje ter pričakovanje novega leta.

V  letu 2020 vam želiva veliko zdravja, smeha in ljubezni!

SREČNO!

Urška in Janja