30.9.2019 – C2 – SEPTEMBER

Mesec september  je čas spoznavanja, uvajanja in raziskovanja igralnice ter novih igrač. Nekaj otrok je to šolsko leto zamenjalo vzgojiteljici, zato smo si vzeli čas in se med seboj spoznavali ter povezali. Je pa september tudi čas, ko vaši otroci prvič vstopajo v vrtec in tako se zgodi  življenjska prelomnica za celo družino.  Doživljamo  različna čustva in nekatera  otroci doživijo prvič… ljubosumje, strah, jeza… a kmalu zatem občutijo srečo, veselje, toplino, razumevanje… In zgodi se čas, ko otrok sprejme vzgojiteljico, se privadi na rutino, prične sprejemati vrtčevski red in pravila. V dopoldanskem času so otroci sproščeni, vedoželjni, igrivi in raziskovalni. Trudiva se, da se Vaši otroci počutijo kar se da dobro in sprejeto, med tem ko ste Vi –  starši v službah.

Nekaj utrinkov naših prvih dni pa vam posredujeva še v obliki fotografij, kjer lahko začutite otroško igrivost v naši igralnici.

Zapisala: Urška Bogolin, dip. vpo