30.6.2019 – C2 – ZAKLJUČNO SREČANJE

V četrtek, 6. Junija, smo se še zadnjič v tem šolskem letu srečali starši, otroci in vzgojiteljice skupine C2. Zaključno srečanje smo izvedli na velikem igrišču pri vrtcu, ki ponuja različne površine s peskom, mivko in travnikom. Na njem je veliko različnih igral, ki so in še bodo našim malčkom postali pravi izziv. Tako sva s pomočnico za starše in otroke pripravili igre brez meja, ki smo jih za sodelujoče  vpisali v knjižico predšolskega športnega programa Mali – modri sonček. Da so sodelovali prav vsi – starši in otroci, so skupaj izvajali različne naloge, pri kateri so starši skrbeli za varnost in zabavo sebe in svojih otrok . Za  vsako opravljeno nalogo je družina v svoj kartonček dobila štampiljko, ob koncu pa še medaljo v spomin na sodelovanje. Druženje nas je še bolj povezalo, saj smo ob klepetu krepili in odkrivali vezi med otroki in med nami, ki se prepletajo že dve šolski leti. Popoldne je minilo v prijetnem druženju, še bolj pa nam je šlo na roko sončno vreme s poletnim vetrom.

Urška Bogolin dipl.vpo