30.4.2019 – C2 – SREČANJE S STARŠI

April nam je postregel s pravim muhastim vremenom, saj smo v tem mesecu doživeli veliko lepega vremena in dežja.  V prvi polovici aprila smo veliko časa namenili utrjevanju naučenih pesmic in deklamacij. Tako smo se pripravili za nastop pred družinami. V torek, 16.4.2019, smo pripravili posebno popoldansko druženje. Najožjim družinskim članom smo skozi gib, igro, ples in petje pokazali kako poteka dopoldne v naši skupini. Po zaključenem nastopu pa smo se družine otrok skupin C2 in C3 odpravili na pohod proti ribniku v Resi. Na cilju smo nahranili račke s koruzo. A tudi na naše želodčke nismo pozabili, ki so klicali po posladku in osvežitvi s pijačo. Pohodniki so si prislužili priznanje, izlet bomo vpisali v knjižico Zlatega Sončka. Obvezna je bila še igra na igralih in že smo se vrnili proti vrtcu. Po poti nazaj so se prijateljske vezi med otroki še bolj okrepile in komaj so čakali, da se naslednji dan spet snidejo.

Urška Bogolin, dipl.vpo