3.10.2018 – C7 – Skupno druženje

V goste so nas povabili sosedovi, ne naši najbližji, ampak »ona druga vrata«. Prvič smo šli v njihovo igralnico (C5) in večino otrok smo videli prvič.

Ko smo vstopili, je bilo na blazini polno otrok in mi smo se posedli blizu. Najprej so naši otroci le opazovali okoli sebe, vse novo in tuje – tudi jok pred neznanim se je zaslišal. Kmalu smo se sprostili in vsi skupaj iz trakta 2A zapeli ob kitari. Večino pesmi smo poznali in pripevali, smo pa slišali tudi novo o volku, ki je bila otrokom zelo všeč in bomo zanjo še vprašali sosednji vzgojiteljici.

Po glasbenih minutah smo se še nekoliko podružili pri naših  sosedih (C6) in pregledali njihove igrače.

Ko smo se vrnili v našo igralnico smo se posladkali/okrepčali s smutijem, ki so nam ga prinesli naši gostitelji iz C5. »Mmmm, kako je bilo fino. Pa še slamica je bila noter.«

Hvala, naši sosedje, za skupno druženje.

Kdaj drugič pa bomo povabili mi.

Zapisala: Branka Bibič, vzg.