27.6.2020 – C9 – Zaključek šolskega leta

Končalo se je še eno skupno leto, ki pa je letos na žalost zadnje, saj polovica naših otrok odhaja v šolo, druga polovica pa v drugo skupino. Leto je bilo pestro, polno sprememb in negotovosti, a s skupnimi močmi in z vašim sodelovanjem smo vse uspešno rešili.

Podelili smo priznanja za Malega sončka, Bralnega Ostržka, vsak otrok pa je dobil darilo z najinim posvetilom, ki upava mu bo ostal v spominu in v njihovi sobi dobil posebno mesto.

Še enkrat hvala za vso sodelovanje, za vso pomoč, za vse prijetne pogovore, našim škratom pa najlepša hvala za vse objeme, poljube in za vso ljubezen, ki so nama jo tekom celotnega šolskega leta izkazovali. V najinem srcu so pustili pečat in zapomnili mesto v najinih mislih. Želiva vam vso srečo na nadaljnji poti ter lepe in brezskrbne počitnice.

Anita in Maja

Zapisala: Anita Planinc, dipl.vzg.pred.otrok