27.6.2020 – C9 – Pohod na Grmado

Pravijo, da obljuba dela dolg in ker sva z Majo otrokom že na začetku šolskega leta obljubili, da jih bova popeljali na Grmado, sva zadnji šolski dan to tudi storili. Odpravili smo se zgodaj zjutraj, saj je sonce že kazalo svojo moč. A to naše otroke ni nič obremenilo, strumno so premagovali hrib ter vse mimoidoče ovire. Največ je pomenilo otroško veselje, ko smo prispeli na vrh ter krik otroškega navdušenja na prelep razgled na naše mesto Krško. Na Grmadi smo pojedli jabolka, na željo otrok se tam malo poigrali, ter se s previdnimi koraki odpravili nazaj v dolino. Marsikatero koleno oz. komolec je pri spustu bilo odrgnjeno, a naši otroci so se pogumno vstali in se odpravili naprej.

Otroci so bili med pohodom vidno dobro razpoloženi, skozi ves čas so se smejali, si prepevali, predvsem pa si pomagali ter se vzpodbujali.

Otroci C9 z Anito in Majo

Zapisala: Anita Planinc, dipl.vzg.pred.otrok