27.3.2020 – C9 – Mesec marec pri nas

Smo v zadnjem tednu meseca marca, meseca, ko smo zaradi širjenja novega virusa bili primorani začasno zaključiti naše druženje in ostati v varnem zavetju našega doma. Upam, da se bo stanje kmalu umirilo in se bomo zopet videli.

Mesec smo pričeli s pogovorom o pomladi. Spoznavali smo značilnosti pomladi, veliko smo hodili na sprehode. Iz kosmate žice smo naredili rože, ki krasijo našo igralnico ter garderobo. Otroci so vklopili svojo umetniško dušo in naslikali prekrasne reprodukcije pomladnih rož, ki krasijo glavni vhod našega vrtca ter naš hodnik. Za naše mamice in očke smo izdelali darilo ob dnevu žena oz. mučenikov. Imeli smo še veliko v načrtu, a kot rečeno nam je virus to preprečil. A nič ne de, vse bomo nadoknadili, ko se vrnemo nazaj.

Do takrat pa… OSTANITE ZDRAVI.

Zapisala: Anita Planinc, dipl. vzg. pred. otrok