27.06. – P2 – Zdrava sladica

Praznovali smo še tri rojstne dneve deklic, privoščili smo si sadno malico kar na igrišču.

Za konec šolskega leta smo si privoščili zadnjo zdravo sladico, ki so jo pripravili kar otroci sami – slavljenci tega meseca in otroci, ki praznujejo julija in avgusta; tisti, ki so želeli. Javile so se same deklice, ki so šle sestavine in pripomočke iskat kar same v kuhinjo. Seveda sem pomagala pri pripravi in podajala navodila kako in kaj.

Danes izjemoma si je vsak lahko določil, koliko bo pojedel sladice, katero sadje bo dodal. Da je bilo pa vse skupaj še bolj simpatično, smo si pripravili sladico v lončke, dali v hladilnik, da smo se medtem uredili v garderobi in si sladico postregli kar na igrišču, v globoki senci.

Jutri je še zadnji delovni dan za nekatere, jutri se še skupaj poveselimo, pocrkljamo in družimo – potem pa sledijo doooooolge počitnice!

Vsem skupaj želiva igrivo, nasmejano, toplo poletje, polno lepih dogodivščin!

Vzgojiteljica Sanja in pomočnica vzgojiteljice Helena

🙂