24.03. – P2 – Marec

V začetku meseca marca smo se z otroki pogovarjali o pomladi in znanilcih pomladi. Igrali smo na male instrumente, preizkušali tolkala in igrali na harmoniko. Pogovarjali smo se o praznikih – dnevu žena in dnevu mučenikov. Večji poudarek smo dali na praznik, ki prihaja, materinski dan. Kako je pomembno, da mamicam pokažemo, da jih imamo radi. Seveda ne pozabimo na očke, sestre, bratce… V ta namen smo na idejo otrok začeli pripravljati darila. Otroci so se resnično potrudili, še novo deklamacijo Mamica kaj naj ti kupim, smo se začeli učiti.

Ker pa so nas presenetile izredne razmere, vas drage mamice, darila čakajo v vrtcu…

Danes, na materinski dan, vam želim obilo ljubezni in zdravja v družbi najdražjih.

Vzgojiteljica Sanja