23.6.2020 – P4 – Podelitev priznanj in slovo od »šolarjev«

V torek, 23.6. smo imeli v naši skupini dopoldanski zaključek šolskega leta. Leto je bilo posebno, drugačno, saj nam ga je krojila tudi epidemija. Kljub temu smo bili uspešni na različnih področjih. Tokrat smo v okviru skupine podelili še zadnja priznanja in sicer Male sončke in bralne ostržke. V naši skupini je priznanja za predstavljanje knjig prejelo 15 otrok. Del tega priznanja pripada staršem, ki ste  prebirali zgodbice svojim otrokom.  Vi ste jim omogočili, da so bili ponosni, veseli in zadovoljni ob prejetju priznanj.                                                                                                                                                                                                        Zahvaljujemo pa se tudi ga. Antoniji, da se je vsak mesec, do pojava epidemije, srečevala z nami in nam s svojimi pripovedmi polepšala dan. Upamo, da bo imela še voljo in čas za naša srečanja v prihodnjem šolskem letu.

Priznanje za malega sončka pa so osvojili vsi otroci. Osvojili so zelenega, oranžnega in rumenega malega sončka. Hkrati pa smo se poslovili tudi od naših desetih prijateljev, ki odhajajo jeseni v šolo. Želimo jim vse dobro med novimi prijatelji in veliko veselja ob pridobivanju novega znanja.

Starši zahvaljujemo se vam za slasten sladoled s katerim smo se posladkali mali in veliki v Pravljici.

Staršem, otrokom in vsem, ki ste spremljali našo spletno stran želiva  prijetne počitniške dni!

Nina in Andreja