23. 5.2019 – C 13- KEKČEVA DEŽELA

Jutro….otroci prihajajo….polni pričakovanj, vprašanj….starši pripovedujejo…. “komaj so čakali,”….”niso mogli spat”….”ja saj gremo v Kekčevo deželo.” Pozajtrkovali smo v vrtcu in se nato izpred vrtca odpeljali v Kranjsko Goro. Pot nas je vodila mimo Ljubljane, proti Kranju…. pojemo Kekčeve pesmi, se pogovarjamo…., ogledujemo okolico. Prispeli smo…. malica,…nato se vkrcamo na Bedanec Bus in se odpeljemo na cilj. Vreme je čudovito, sončni žarki kukajo iznad dreves, narava je čudovita, veselje otrok nepopisno….vse ostalo, gozdne poti, Bedanec, Kekec, Kosobrin, Mojca, Pehta, njihova domovanja… vsi drobci zgodb, ki smo jih brali v vrtcu so postali resničnost. Z eno besedo bi težko opisali vzdušje in doživetje Ježkov v Kekčevi deželi. Hvala staršem, ki ste pomagali z donacijami, da so se nam uresničile naše želje in sanje. Skupaj z otroki boste skozi fotografije lahko podoživeli dogodivščine tega dne.