19.12.2019 – P4 – Voščilo na občini

Kot vsako leto smo se tudi letos skupini enote Pravljica odpravili na občino z našim prazničnim voščilom. V sejni sobi nas je pričakalo veliko zaposlenih. S seboj smo prinesli  božično novoletne aranžmaje, ki krasijo prostore občinske stavbe in jim seveda zaželeli vse dobro:

»V prihajajočih prazničnih dneh vam želimo veliko veselja, smeha, iskrenih stiskov rok.                                               Naj praznični čas v vaših srcih ohranja iskrice otroškega veselja in skrivnostnega pričakovanja.

Vesel Božič in srečno novo leto vam želimo mali in veliki iz Pravljice !!!«

Svojo radost in veselje v prazničnih dneh pa so otroci izrazili s pesmijo in plesom.

Nekaj lepih misli nam je namenil tudi g. podžupan. Razveselili so nas  tudi z darili, ki smo jih nato v vrtcu takoj odprli.

Na koncu smo se vsi skupaj še posladkali s piškoti in sokom ter se poslovili do naslednjega snidenja.

Otroci, Andreja in Nina