12.1.2020-P1-ŠE NEKAJ UTRINKOV IZ DECEMBRA

Še drugo dobri mož je obiskal našo enoto. S seboj je pripeljal babico Zimo in škratke. Otroci so povedali, da so bili pridni, tako da so imeli škratki celo leto veliko dela, veliko igrač so morali narediti. Ker pa ima dedek Mraz zelo rad pesmice, smo mu pred odhodom še zapeli. Povedal nam je, da ga čaka še dolga pot. Darilo nam je pa pustil pod smrečico in obljubil, da se decembra spet vrne.

Naše darilo:

Septembra so ob prihodu otrok v skupino pričakali oblaki. Vsak oblak je imel eno otrokovo ime. In ker se je jesen prevesila v zimo, smo oblakom dodali snežinke. Otroci so jih naredili s prsti. Pobarvali smo še storže in izdelali obesek za novoletno jeklo. Majhno pozornost so otroci ob začetku novoletnih praznikov odnesli domov.

Odtiskovanje:

Barvanje storžev: