03.01. – P2 – Obisk dedka Mraza

Pa smo ga dočakali. Dedka Mraza namreč, prišel je z zlato knjigo, v kateri je imel napisano vse o pridnih otrocih, o nas seveda. Palčki, ki so prišli z njim, so skupaj z nami zaplesali in peli. Prišla je tudi prijazna babica Zima, ki se je z nami pogovarjala, mi pa smo zapeli nekaj zimskih božičnih pesmi in se veselili.

Ko so odšli naprej razveseljevat še druge otroke, nas je pod smrekico čakalo presenečenje – darila! Odnesli smo jih v igralnico, jih odvili in v paketih so se skrivale knjige, pravljice, slikanice, kartonke. Hvala dedek Mraz, se vidimo naslednje leto!

Konec meseca decembra smo praznovali rojstni dan dečka, skupaj z njim smo se poveselili in mu zaželeli vse najboljše. Deček je prinesel balone, katere smo napihnili in se z njimi igrali.

Zapisala: Sanja Marat